Pomozme si navzájem, chránit se proti nákaze Koronavirem

Aktuální informace naleznete na oficiálním webu města na adrese: www.straznice-mesto.cz popř. můžete volat na telefonní číslo: (+420) 518 306 011

Děkujeme, že pomáháte…

Jsme rádi, že Vás (tu) máme…

Asi jste postřehli, co se děje kolem nás. Vzhledem ke stále se šířícímu Koronaviru, od 19. 3. 2020 vstoupilo v platnost nařízení vlády ukládájící povinnost občanů zahalovat při pohybu na veřejnosti ústa a nos rouškou, respirátorem, ústenkou, šálou, šátkem, či jiným prostředkem. Toto opatření má za cíl minimalizovat případné šíření viru pomocí kapének.

Vzhledem k tomu, že aktuálně v ČR není dostatek respirátorů, roušek a ústenek ani pro lékaře, zdravotníky, hasiče, policisty a jiné osoby „v prvních liniích, natož pro řadové občany, mnozí z Vás si začali šít doma roušky vlastní. A právě na Vás se obrací zástupci města Strážnice s prosbou o pomoc:

Pokud šijete doma látkové roušky a máte nějaké navíc, máte materiál, ze kterého by šly roušky ušít, nebo roušky napak potřebujete, vyplňte prosím náš formulář…

Po odeslání formuláře Vás budou kontaktovat zástupci města Strážnice a ti s Vámi upřesní s možnost předání Vámi vyrobených roušek, vyzvednutí Vámi nabízeného materiálu, popř. budete naopak informováni, kde a jak je možné roušky vyzvednout, abyste tak mohli alespoň trochu chránit jak sebe, tak své blízké.

P.S. Pokud byste chtěli tuto iniciativu podpořit, tak zde je ke stažení grafika úvodní fotografie na Facebook a zde případně grafika profilové fotografie na Facebook. Budeme rádi, když na chvíli vyměníte ty své za naše a pomůžete tak dobré věci!

Chci / nabízím roušky

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.